100 VJET SHTET
4 nga 4
Frazeologjia angleze e përshkruan këtë frut kështu: “Një mollë ...
Nëse kërkoni freskim të trurit në mëngjes, harrojeni kafenë. Çaji i ...
Më shumë se 80 medikamente të zakonshme ndërveprojnë me grejpfrutin, gjysma e ...
Mielli i misrit hidhet ne nje tenxhere me uje te vluar me pak kripe dhe perzihet derisa te behet nje ...
Kohët e fundit hulumtues të ndryshëm kanë botuar hipoteza të reja rreth prejardhjes së shqipes dhe të ...
Saimir Lolja

Historia e Kongresit të Alfabetit në Manastir. Cilat ishin ...
Shaban Sinani

Ligjërimi fetar, megjithëse është më i hershmi dhe ...
Tomor Osmani

Ankohej Fan Noli dhe bënte thirrje: "Një abece për të ...
Barcoleta
Foto humor
Video humor
Foto montazh
Anekdoda
Parodi
Rrena e ditës

buy ssl certificate
Nëse tashmë nuk e ke një faqe të internetit për biznesin tuaj apo nuk je i kënaqur me atë që ke, na kontakto që të flasim për ...
Alba-Soft ofron shërbime të HOSTING me të gjitha elementet për të përmbushur plotësisht nevojat e klientëve të saj.
Mbi 500.000 vizitorë në muaj. Ofrojmë hapësira reklamuese në faqe shumë të vizituara si: Lajmëtari.com, Albanologji.com, ...
Jemi të specializuar në përkthim softuerësh, interpretim, faqosje kompjuterike, titrim dhe këshillim kulturor duke u kujdesur më ...
Ky portal mirëmbahet nga kompania albasoft.al. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të printohen, ose të përdoren në çfarëdo forme me qëllim përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të albasoft.al.
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2012 Portali Gjuha Shqipe
Tiranë | Prishtinë