100 VJET SHTET
4 nga 4
Me konsumimin rregullt të dredhëzave dhe boronicave gjatë tërë vitit mund ...
Për 1 kg speca duhen:
-vaj 4-5 lugë,
-uthull 2-3 lugë,
-hudhra 1 ...
Perberesit per 4 persona:
- 250 gr brum i sheqerosur,
- 1 luge gjelle recel dardhe,
- 1 ...
Perberesit:
1luge gjelle vaj lule dielli ose vaj vegjetal
1 qepe e ndare
1 thelb hudher e ...
Numërorë quajmë fjalët që tregojnë numër dhe sasi të caktuar qeniesh ose sendesh:
një, dy, tre, : ...
Përemra quhen fjalët që përdorim në ligjërim në vend të emrave ose mbiemrave:
Në strehën e shtëpisë ...
Pasthirrmat janë tingujt ose fjalët e pandryshueshme që shërbejnë për të treguar ndjenjat e folësit ose ...
Kohët e fundit hulumtues të ndryshëm kanë botuar hipoteza të reja rreth prejardhjes së shqipes dhe të ...
Barcoleta
Foto humor
Video humor
Foto montazh
Anekdoda
Parodi
Rrena e ditës

buy ssl certificate
Nëse tashmë nuk e ke një faqe të internetit për biznesin tuaj apo nuk je i kënaqur me atë që ke, na kontakto që të flasim për ...
Alba-Soft ofron shërbime të HOSTING me të gjitha elementet për të përmbushur plotësisht nevojat e klientëve të saj.
Mbi 500.000 vizitorë në muaj. Ofrojmë hapësira reklamuese në faqe shumë të vizituara si: Lajmëtari.com, Albanologji.com, ...
Jemi të specializuar në përkthim softuerësh, interpretim, faqosje kompjuterike, titrim dhe këshillim kulturor duke u kujdesur më ...
Ky portal mirëmbahet nga kompania albasoft.al. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të printohen, ose të përdoren në çfarëdo forme me qëllim përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të albasoft.al.
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2012 Portali Gjuha Shqipe
Tiranë | Prishtinë