100 VJET SHTET
Foto montazh
Obama: Flija, ushqimi im i preferuar
Ish kanë ni burrë i mirë plak. I kish pas dekë grueja. Kish pasë nevojë me u martue se s’kish kush i bânte hyzmet. N’ni tjetër katun ni grue ish kanë metë vejushkë. Shum e mirë ish kanë vejushka e n’za. Ja çon plaku msitin e i thotë:

Bani selam asaj grueje, e me ardhë e me m’marrë. Jam burrë i mirë, i njoftun n’popull e du me ba kët hyzmet e k&# ...
Gaddafi e dashuronte Whitney Houston dhe dëshironte të martohej me të. Dy fytyrat e njohura, të cilët tashmë kanë ndërruar jetë, kanë kaluar shumë kohë së bashku në vendlindjen e Gaddafit në Libi, ku ishte dhe ferma e tij, para se marrëdhënia e tyre sentimentale të merrte fund. Një prej truprojave të Gaddafit i ka treguar për lidhjen e tyre.

“E doja shumë Whitney Houston dhe mendoj se ka ardhur momenti të martohem me të, edhe pse kam dhe tjera gra këtu në Libi, Houston më tërheqë shumë”, ishte shprehur Gaddafi.

Truproja shpjegon edhe takimin e parë mes tyre

“Pas një ftese që i bëri Gaddafi për ta vizituar Libinë, ajo pranoi menjëherë ftesën, ata u takuan në Vilën e Gaddafit dhe menjëherë patën tërheqje për njëri-tjetrin. Ata kuptoheshin shumë mirë dhe kishin të njëjtat pikëpamje për shumicën e gjërave. Whitney për pak sa nuk u zhvendos në fermën e Gaddafit, i cili vazhdoi të shpresonte për vite me radhë se ata mund të riktheheshin sërish bashkë”, thotë Truproja.

Lidhja e tyre zgjati vetëm disa javë, por Gaddafi nuk e harroi kurrë Whitney Huston.
Nëse tashmë nuk e ke një faqe të internetit për biznesin tuaj apo nuk je i kënaqur me atë që ke, na kontakto që të flasim për ...
Alba-Soft ofron shërbime të HOSTING me të gjitha elementet për të përmbushur plotësisht nevojat e klientëve të saj.
Mbi 500.000 vizitorë në muaj. Ofrojmë hapësira reklamuese në faqe shumë të vizituara si: Lajmëtari.com, Albanologji.com, ...
Jemi të specializuar në përkthim softuerësh, interpretim, faqosje kompjuterike, titrim dhe këshillim kulturor duke u kujdesur më ...
Ky portal mirëmbahet nga kompania albasoft.al. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të printohen, ose të përdoren në çfarëdo forme me qëllim përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të albasoft.al.
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2012 Portali Gjuha Shqipe
Tiranë | Prishtinë