100 VJET SHTET
MË TË LEXUARAT
Bleona me fustan të tejdukshëm, nuk përdor të brendshme
26.12.2011 | 07:51
Bleona Qereti vesh fustan të tejdukshëm dhe nuk përdor të brendshme…..

Bleona së fundi është përfshirë në një sondazh të US Weekly ku ka bërë renditjen e yjeve me look-në më të keq për vitin që po lëmë pas, ku përfshihen personazhe të njohura si këngëtarja Katy Perry, aktorja Vanessa Hudgens e shumë të tjerë.

Ndër më të veshurat më keq i është shtuar dhe këngëtarja shqiptare Bleona Qereti.

Sigurisht që nuk ka bërë pjesë në listën kryesore, ama është futur në listën e më të veshurave më keq gjatë ndarjes së cmimeve Grammy Awards.
 
 
 


Nëse tashmë nuk e ke një faqe të internetit për biznesin tuaj apo nuk je i kënaqur me atë që ke, na kontakto që të flasim për ...
Alba-Soft ofron shërbime të HOSTING me të gjitha elementet për të përmbushur plotësisht nevojat e klientëve të saj.
Mbi 500.000 vizitorë në muaj. Ofrojmë hapësira reklamuese në faqe shumë të vizituara si: Lajmëtari.com, Albanologji.com, ...
Jemi të specializuar në përkthim softuerësh, interpretim, faqosje kompjuterike, titrim dhe këshillim kulturor duke u kujdesur më ...
Ky portal mirëmbahet nga kompania albasoft.al. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të printohen, ose të përdoren në çfarëdo forme me qëllim përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të albasoft.al.
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2012 Portali Gjuha Shqipe
Tiranë | Prishtinë