100 VJET SHTET
Vajza 15-vjeçarja që duket si kukull
28.03.2012 | 07:48
Venus Palermo e njohur me emrin Venus Angelic është bërë sensacioni i ri në YouTube falë xhirimeve ku u tregon vajzave se si të bëjnë makijazh për t’u dukur si kukull.

15-vjeçarja me një ten të zbehtë dhe sy të mëdhenj duket sikur të jetë një kukull nga porcelani.

Tinejxherja nga Londra u ka treguar moshatareve të saj anekënd botës se me pak makijazh mund të shndërrohen në një “kukull që ec”, ndërsa çuditërisht shumë femrave u ka pëlqyer kjo ide. /telegrafi/


Nëse tashmë nuk e ke një faqe të internetit për biznesin tuaj apo nuk je i kënaqur me atë që ke, na kontakto që të flasim për ...
Alba-Soft ofron shërbime të HOSTING me të gjitha elementet për të përmbushur plotësisht nevojat e klientëve të saj.
Mbi 500.000 vizitorë në muaj. Ofrojmë hapësira reklamuese në faqe shumë të vizituara si: Lajmëtari.com, Albanologji.com, ...
Jemi të specializuar në përkthim softuerësh, interpretim, faqosje kompjuterike, titrim dhe këshillim kulturor duke u kujdesur më ...
Ky portal mirëmbahet nga kompania albasoft.al. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të printohen, ose të përdoren në çfarëdo forme me qëllim përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të albasoft.al.
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2012 Portali Gjuha Shqipe
Tiranë | Prishtinë