100 VJET SHTET
Ish supermodelja e Victoria’s Secret po shijon shtatëzënin e saj të parë bashkë me natyren.Candice Swanepoel, në postimin e saj në rrjetin social Instagram është shprehur se “Natyra nuk ngutet, gjithçka nuk është realizuar akoma”, transmeton Telegrafi.E veshur me një fustan të gjatë ajo duket ...
Historianë
Shkrimtari dhe historiani, Jusuf Buxhovi, ka zgjedhur një formë krejt ndryshe, që të ...
Karizmatiku Benjamin Disraeli (1804-1881) kujtohet si një nga figurat më të gjalla të ...
Skënderbeu mund të jetë grek, aq sa ç'mund të jetë shqiptar Eleuther ...
Këngëtarë
Era Istrefi po punon prej muajsh për të sjellë në treg albumin e saj të ...
Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka shpërndarë një foto kur ishte e vogël.Ajo ...
Biznesmenë
Kryetari i Federatës basketbollistike të Kosovës, Erolld Belegu nuk i ka aspak punët ...
Veç teknologjisë e cila është zhvilluar se tepërmi ne SHBA, duket se edhe ...
Modelë/e
Ish supermodelja e Victoria’s Secret po shijon shtatëzënin e saj të parë ...
Ditët e fundit moderatorja Luana Vjollca është komentuar jo pak për ndryshime të ...
Artistët
Ka kohë që George Clooney dhe Brad Pitt janë shumë miq. Por kjo lidhje kaq e ...
Fansat e James Bomd u zhgënjyen kur Daniel Craig bëri me dije se kishte vendosur të ...
Kredite
Kredit të shpejt me interesa të ulta!
Nëse tashmë nuk e ke një faqe të internetit për biznesin tuaj apo nuk je i kënaqur me atë që ke, na kontakto që të flasim për ...
Alba-Soft ofron shërbime të HOSTING me të gjitha elementet për të përmbushur plotësisht nevojat e klientëve të saj.
Mbi 500.000 vizitorë në muaj. Ofrojmë hapësira reklamuese në faqe shumë të vizituara si: Lajmëtari.com, Albanologji.com, ...
Jemi të specializuar në përkthim softuerësh, interpretim, faqosje kompjuterike, titrim dhe këshillim kulturor duke u kujdesur më ...
Ky portal mirëmbahet nga kompania albasoft.al. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të printohen, ose të përdoren në çfarëdo forme me qëllim përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të albasoft.al.
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2012 Portali Gjuha Shqipe
Tiranë | Prishtinë