100 VJET SHTET
MË TË LEXUARAT
19.08.2016 | 05:47
‘Vritet’ Bleona Qereti
Por natyrisht se kjo ka ndodhur në film dhe jo në realitet. Pasi suksesit të arritur në fushën e muzikës, sidomos pas zhvendosjes në SHBA dhe bashkëpunimit me producentin dhe reperine njohur Timbaland, Bleona është paraqitur edhe në serinë e njohur amerikane “True Justice”, ku në rolin kryesor luan ylli i filmave aksion Steven Seagal.

Këngëtarja shqiptare, është shfaqur si aktore përkrah legjendës amerikane të aksionit në rolin e një fallxhoreje.

Bleona shfaqet dy herë gjatë serisë. Në një prej fragmenteve ajo është e dashura e një shqiptari, të cilit i thotë se “ne jemi raca më e bukur në botë”, ndërsa në skenën tjetër, Bleona i sheh fatin Steven Seagal.

Fundi i këngëtares së njohur në film është tragjik, pasi ajo vritet nga i dashuri i saj.

Përkundër rolit të vogël, Bleona e ka shfrytëzuar këtë rast për të folur shqip.


Nëse tashmë nuk e ke një faqe të internetit për biznesin tuaj apo nuk je i kënaqur me atë që ke, na kontakto që të flasim për ...
Alba-Soft ofron shërbime të HOSTING me të gjitha elementet për të përmbushur plotësisht nevojat e klientëve të saj.
Mbi 500.000 vizitorë në muaj. Ofrojmë hapësira reklamuese në faqe shumë të vizituara si: Lajmëtari.com, Albanologji.com, ...
Jemi të specializuar në përkthim softuerësh, interpretim, faqosje kompjuterike, titrim dhe këshillim kulturor duke u kujdesur më ...
Ky portal mirëmbahet nga kompania albasoft.al. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të printohen, ose të përdoren në çfarëdo forme me qëllim përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të albasoft.al.
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2012 Portali Gjuha Shqipe
Tiranë | Prishtinë