Patate të pjekura me kos
Patate të pjekura me kos
23.08.2017 | 05:50
Patatet e pjekura në furrë marrin shije të veçantë në saje të përzierjes së kosit dhe mëlmesës.Përbërësit:▪ 4 – 5 patate të mëdha▪ 2 lugë vaj▪ 2 lugë kos të dendur▪ 1 lugë e vogël krip▪ ¼ lugë piper
Salmon me perime
Salmon me perime
22.08.2017 | 06:58
Buke misri
Buke misri
04.08.2017 | 07:36
Krem djathi dhe kajsi
Krem djathi dhe kajsi
03.08.2017 | 06:34
Djathanik i ëmbël
Djathanik i ëmbël
02.08.2017 | 04:45
Sallatë e frutave me jogurt
Sallatë e frutave me jogurt
01.08.2017 | 06:20