Babai me dy vajzat vjedhin një televizor në Pejë
Babai me dy vajzat vjedhin një televizor në Pejë
16.01.2019 | 11:16
Në qytetin e Pejës një baba së bashku me dy vajza e tij kanë vjedhur një televizor.

“Pas një pune operative zhvilluar nga Policia, është identifikuar dhe lokalizuar, i dyshuari mashkull K/Shqiptar, i cili së bashku me dy vajzat e tije moshë e mitur në një Market kishte vjedhë një televizor dhe e kishte quar në shtëpi”, thuhet në raportin policor, përcjell lajmi.net.

Nga i dyshuari është konfiskuar televizori dhe ju ka kthyer pronarit.

Ndërsa pas intervistimit me vendim të prokurorit ai është dërguar në qendrën e mbajtjes.