Është martuar Mesut Ozil me aktoren e njohur turke
Është martuar Mesut Ozil me aktoren e njohur turke
10.06.2019 | 04:33

Lojtari i Arsenalit, Mesut Ozil, i ka dhënë fund beqarisë.

Ai u martua me aktoren dhe modelen turke, Amine Gulse, me një ceremoni festive në Stamboll.

Në dasmën e tij Ozil, është parë duke ecur përkrah nuses së tij dhe i shoqëruar me daullexhinj.

Ish-lojtari i Gjermanisë ka treguar poashtu edhe talentin e tij në vallëzim.