Ja çka thotë Angela për ëndrrat
Ja çka thotë Angela për ëndrrat
19.04.2019 | 02:05

Angela Martini prej që është martuar me milionerin rumun Dragos Savulescu ka qenë shumë pak e angazhuar në botën e modelingut

Megjithatë, bukuroshja vazhdimisht ka postuar foto dhe thënie të ndryshme nga jeta e saj luksoze që bën.

Kurse e fundit është fotografia e saj ku ajo shihet e shtrirë në një karrige derisa ka një fustan që thekson asetet e saj.

“Çdo ëndërr e madhe fillin me një ëndërrimtar. Asgjë nuk ndodh deri ne ëndërrojmë së pari”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Angela kohëve të fundit nuk ka postuar foto me të dashurin, por pavarësisht kësaj ende nuk dihet a ka ndonjë krizë në lidhjen e tyre.