Kjo është bukuroshja që fitoi ‘Miss Shqipëria 2019’
Kjo është bukuroshja që fitoi ‘Miss Shqipëria 2019’
08.07.2019 | 05:45

Mbrëmjen e djeshme në kalanë e Libohovës është mbajtur kompeticioni i bukurisë “Miss Shqipëria 2019”.

Në këtë kompeticion kanë marrë pjesë vajzat më të bukura dhe kurorën e rrëmbeu Klea Bushi.

Klea ka jetuar prej 22 vitesh në Itali dhe pak kohë më parë ka fituar “Miss Pavarësia” mes vajzave të Diasporës.