Konflikt mes mikeshave, vajzat flasin me të njëjtën 'gjuhë' (Foto)
Konflikt mes mikeshave, vajzat flasin me të njëjtën 'gjuhë' (Foto)
11.01.2017 | 03:54

Pas zërave se dy mikeshat nuk janë më në shoqërinë e njëra-tjetrës, vjen reagimi Zaiminës.

Ajo ka postuar një foto, e cila mohon fjalët që qarkullojnë në media.

Zaimina mbishkruan në foton me një gotë verë: “Për ty zemra ime Morena Taraku.” Me anë të këtij postimi ajo le të kuptohet se publikimet e Morenës janë për dikë tjetër.

Menjëherë pas postimit të Zaiminës ka reaguar dhe Morena. Ajo ka të njëjtin dedikim për shoqen e saj. Vajzat kanë qartësuar se mes tyre nuk ka asnjë konflikt dhe se shoqëria e tyre vazhdon po njësoj.


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa.Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec