Madonna: Njerëzve po ju pengon që dashnorët e mi janë 3 dekada më të rinj se unë
Madonna: Njerëzve po ju pengon që dashnorët e mi janë 3 dekada më të rinj se unë
11.01.2017 | 03:55
Madonna ka deklaruar në një intervistë për revistën “Harper’s Bazaar” se është ndjerë e paragjykuar gjatë gjithë jetës së saj.
Sipas 58-vjeçares, arsyeja ka qenë sepse ka jetuar jetën që donte, ndryshe nga njerëzit e zakonshëm.

“Gjithmonë jam ndjerë e paragjykuar dhe e shtypur. E di që shumë njerëz do të thonë se është qesharake që unë ta them këtë gjë, pasi jam e suksesshme, e pasur dhe e bardhë. Por, gjatë gjithë karrierës jam sulmuar vetëm sepse jam femër dhe për faktin se kam jetuar siç kam dashur. Kam pasur të dashur që kanë qenë 3 dekada më të rinj se unë dhe kjo i bezdis njerëzit”, tha këngëtarja e famshme, përcjell TCH.

“Më duket se çdo gjë që bëj, i bezdis njerëzit”, shtoi Madonna.
 

58-vjeçarja ka pasur të dashur 25-vjeçarin Aboubakar Soumahoro, 29-vjeçarin Timor Steffen dhe 29-vjeçarin Jesus Luz.