Me në fund shihen bashkë në një darkë Kim dhe Kanye
Me në fund shihen bashkë në një darkë Kim dhe Kanye
11.01.2017 | 03:52
Disa orë pas arrestimit të të dyshuarve për grabitjen e Kim-it në Paris, ajo dhe Kanye janë parë në një darkë “festive”
Kim po vazhdon të rikthehet në dukjen që ajo e ka pasur para grabitjes, shkruan rtv21.tv.

Të dy vizituan një restorant të ushqimit Sushi në Bel Air të hënën mbrëma. Ata ngadalëë po dalin nga fshehja, pas thyerjes mentale të tij dhe ngjarjes në Paris.

Kim ende po vendos pak grim, dhe po vishet me rroba pak më të thjeshta, por pamja e saj e shqetësuar është larguar./21Media
 
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa.Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec