Meghan Markle feston ditëlindjen, Princi ‘shkrin’ disa fjalë romantike në postimin e bërë
Meghan Markle feston ditëlindjen, Princi ‘shkrin’ disa fjalë romantike në postimin e bërë
07.08.2019 | 04:46

Dukesha Sussex sot ka festuar ditëlindjen.

Meghan Markle aktorja që shumë kush e njohin nga roli i saj në serialin ‘Suits’ sot feston ditëlindjen e 38-të.

Me këtë rast princi Harry është treguar zotëri dhe ka shkruar disa fjalë për gruan e tij me të cilën kanë edhe një djalë. Në llogarinë e tij në Instagram ai la këtë shkrim.

“Gëzuar ditëlindjen për gruan time të mahnitshme. Faleminderit që mu bashkove në këtë aventurë. Të dua, H.”.