Moderatorja joshëse ‘tradhëton’ Edi Ramën
Moderatorja joshëse ‘tradhëton’ Edi Ramën
10.07.2019 | 04:45

Moderatorja Anjeza Maja prej kohësh drejton programet e saj ‘E zgjidha’ dhe “Njerëz të padukshëm”, në televizionin e kryeministrit Edi Rama ‘ERTV’.

Por mesa duket Anjezës i mungojnë televizionet kombëtare pasi ka vendosur që të rikthehet sërish në ‘TV Klan’.

Vetë moderatorja ka bërë me dije se do të prezantojë “Maratonën e Këngës Popullore”, eveniment që shkon në çdo qytet. ‘Bashkë prapë tek Maratona e Këngës 2019, nisim këtë të shtunë’, shkruan moderatorja.