Zbulohet sozia e Xhemi Shehut… Ami habitet dhe komenton në profilin e moderatores: Sa ngjani o “nrujje”
Zbulohet sozia e Xhemi Shehut… Ami habitet dhe komenton në profilin e moderatores: Sa ngjani o “nrujje”
07.08.2019 | 04:47

Moderatoja e njohur Xhemi Shehu ka publikuar një foto ku shfaqet bashkë me një bukuroshe tjetër Ira Seferin, gruan e Gaz Pajës.

Duhet të themi se ato të dyja kanë një ngjashmëri të frikshme me njëra tjetrën, aq sa Ira Seferi të jep përshtypjen sikur është sozia e Xhemi Shehut. “Me bukurinë”, shkruan Xhemi Shehu teksa publikon dhe foton ku shfaqet krah Ira Seferit.

Për ngjashmërinë e madhe mes tyre kanë reaguar edhe VIP-at. Amarda Toska shkruan: “Sa ngjani o nrujje.”

Po kështu janë të shumta dhe komentet e qytetarëve, të cilët shkruajnë se të dyja kanë shumë ngjashmëri./dosja