Zidane ia fitoi La Ligan Realit, shikoni çfarë ka bërë me 20 lojtarë (Foto)
Zidane ia fitoi La Ligan Realit, shikoni çfarë ka bërë me 20 lojtarë (Foto)
23.05.2017 | 04:57
Zinedine Zidane është më meritori që Real Madrid e ka fituar La Ligan e 33 në histori të skuadrësReal Madrid mbrëmë mposhti 2:0 Malagan, për të fituar titullin e 33 dhe atë fal menaxhimit fantastik