Hysaj sfidon yjet botërore, e përmbush sfidën e heqjes së kapakut të shishes në mënyrë të veçantë
Hysaj sfidon yjet botërore, e përmbush sfidën e heqjes së kapakut të shishes në mënyrë të veçantë
10.07.2019 | 04:43

Elseid Hysaj po shijon pushimet dhe ende nuk ka ardhur momenti të rinisë stërvitjen, teksa sot ka dhuruar spektakël nga motori i ujit, ndërsa i është përgjigjur sfidës “BottleCapChallenge” duke e realizuar me sukses.

Sakaq, komenti ngacmues ka ardhur nga Etrit Berisha, teksa shkruante “mos ma turbullo ujin përpara shtëpisë!”…