Përforcimi i madh i Interit arrin në Milano
Përforcimi i madh i Interit arrin në Milano
11.01.2017 | 04:03
Roberto Gagliardini ka mbërritur në Milano për të kryer testet mjekësore te Inter
Mesfushori italiani Atalantas, Roberto Gagliardini nesër do të kryej testet mjekësore, për të nënshkruar më pas me skuadrën e Interit.

Lojtari tashmë ka arritur në Milano dhe shprehet shumë i lumtur për aventurën e re.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa.Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec