Publikohet promo e miqësores KF Feronikeli – AC Milan
Publikohet promo e miqësores KF Feronikeli – AC Milan
06.08.2019 | 04:12

Organizatori i miqësores ndërmjet Feronikelit dhe gigantit evropian nga Italia, Milanit, sot e ka publikuar promon e kësa ndeshje spektakolare.

Miqësorja ndërmjet kampionit actual të Kosovës dhe kampionit të shtatëfisht të Ligës së Kampionëve do të zhvillohet më 10 gusht në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.