Ronaldo: Kam përmbushur ëndrrën time
Ronaldo: Kam përmbushur ëndrrën time
11.01.2017 | 04:00
Cristiano Ronaldo ka thënë se ai tashmë ka përmbushur ëndrrën e tij
Ylli i Real Madridit dhe Portugalisë, Cristiano Ronaldo mbrëmë u shpall futbollisti më i mirë në botë nga FIFA.

Ai thotë se tashmë ka përmbushur ëndrrën e tij, duke hyrë në histori të futbollit.

“Kam përmbushur ëndrrën time. Unë tashmë janë pjesë e historisë së futbollit”, tha Ronaldo gjatë një interviste për faqen zyrtare të FIFA’s.
 
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa.Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec